Právě se nacházíte:

Duben měsíc bezpečnosti

Během tohoto dubnového týdne na Dětském dopravním hřišti kromě pravidelné výuky dopravní výchovy navíc připravila městská policie „Týden bezpečnosti“ pro páté a šesté ročníky základních škol i širokou veřejnost. Na programu se podílejí také hasiči Červený kříž a Tým silniční bezpečnosti Libereckého kraje.

„Na 24. a 25. dubna chystáme v katastru města rovněž tradiční preventivně dopravní akci „Řidiči, jezdi bezpečně“ zaměřenou na rychlost projíždějících vozidel. Řidiče budou za dodržení rychlosti v obci odměňovat ovocem žáci základních škol,“ přibližuje další dubnovou akci preventista městské policie Miloslav Lejsek. 

Program s tematikou bezpečnosti silničního provozu je na jabloneckém dopravním hřišti připraven i v pondělí 6. a v úterý 7. května. „Dopolední program je určen pro základní školy. Od dvou hodin odpoledne pak mohou přijít děti se svými rodiči,“ zve širokou veřejnost na dopravní hřiště v ulici Podskalí Bronislava Plešingerová z jablonecké městské policie, která se spolu s Týmem silniční bezpečnosti Libereckého kraje podílí na přípravě celé akce.