Jablonec v Praze představil své novinky a akce

V rámci 10.ročníku „Poznejte regiony České republiky“ prezentovali ve středu 12. března zástupci cestovního ruchu Jablonce nad Nisou novinky a akce na rok 2014.  V budově Autoklubu ČR v Praze se představilo hned několik předních jabloneckých organizací ovlivňujících cestovních ruch v našem regionu.

„Poznejte regiony České republiky“ je série seminářů, které pro průvodce, zástupce cestovních kanceláří a agentur, novináře, zaměstnance informačních center, městských a krajských úřadů již po desáté připravila agentura CzechTourism. V průběhu 5denních seminářů se postupně představuje všech 17 turistických regionů. Cílem seminářů je odborníky v cestovním ruchu seznámit s aktuální nabídkou, novinkami a TOP akcemi regionů.
   
Jablonec nad Nisou na semináři zastupovala PR manažerka Regína Fučíková z Jabloneckého kulturního a informační centra, ředitelka Muzea skla a bižuterie Ing. Milada Valečková, manažerka Palace Plus  Mgr. Irena Bulířová (na snímku). Turistický region Jizerských hor zastupovala jeho manažerka Renata Van Vleet. Společně tak představily to nej z Jablonce nad Nisou a jeho regionu. Téměř 100 účastníků se tak mohla inspirovat při sestavování nabídky výletů a zájezdů pro své klienty. Paní Valečková detailně představila uměleckou sklářskou přehlídku Trienále 2014, který bude zaměřen na prezentaci toho nejlepšího, co ve sklářském a bižuterním průmyslu v uplynulých třech letech vzniklo. Na prodejní výstavu „Křehká krása“ a na nákup do největšího prodejního centra bižuterie a skla Palace Plus pozvala Mgr. Bulířová a současně představila nový produkt nazvaný „Za sklem a bižuterií do Jablonce“. Na procházku po nové Naučné stezce Jany a Josefa V. Scheybalových pozvala Regina Fučíková. Manažerka Turistického regionu Jizerské hory  hovořila o novinkách celého regionu.