Kontakt s veřejností je pro jabloneckou radnici důležitý

S blahopřáním k novému roku 2020 přijíždí za jabloneckými seniory do jejich klubů primátor města Jiří Čeřovský a jeho náměstek pro oblast sociální David Mánek. Nejsou to však jediná setkání s veřejností, která se na počátku roku 2020 konají. 

„Chci všem popřát hlavně hodně zdraví a spokojenosti a rád bych věděl, co se daří, co méně, nebo co je třeba zlepšit,“ říká primátor Jiří Čeřovský, který v doprovodu náměstka pro sociální oblast navštěvuje seniorské kluby. V pátek si symbolicky oba pánové přiťukli v klubech Boženka a DPS Novoveská. V pondělí 6. ledna pak jejich cesta vedla do Klubů seniorů Novoveská a Kokonín. „Povídali jsme si hlavně o zážitcích našich seniorů v roce 2019 i o plánech na rok 2020. Někdy to bylo veselé, jindy poučné a jen málokdy smutné,“ doplnil primátora náměstek David Mánek. 

V dalších týdnech pak vedení jablonecké radnice čeká setkávání se zástupci kulturních či neziskových organizací, církví a s podnikateli. Cílem je zjistit, jak se dívají na spolupráci s městem, čím si mohou všichni vzájemně pomoci, co je třeba ještě udělat. „Kontakty s jabloneckou veřejností jsou pro nás samozřejmě důležité. I proto se každou první středu v měsíci potkávám s Jablonečany při Dni otevřených dveří a na jaro plánujeme opět setkávání s veřejností v jednotlivých městských lokalitách. Stejně tak považuji za důležité hovořit s jabloneckými podnikateli, jak se ve městě podniká a co by pomohlo dalšímu rozvoji, se kterým souvisí také uspokojivý život ve městě,“ uzavírá primátor.