MDŽ je stále oblíbený svátek

Za seniorkami se s květinou a přáním k MDŽ se již v předstihu vydal náměstek primátora Pavel Svoboda. V průběhu dvou týdnu navštíví kluby seniorů a pasecký domov důchodců.  

Ženy z Klubů seniorů v Kokoníně, v ulicích Boženy Němcové, Novoveské, Opletalově a Palackého, ze Svazu důchodců v Klubu Ex, Svazu žen ve Spolkovém domě a v Domově důchodců v Jabloneckých Pasekách dostanou od náměstka Pavla Svobody květinu k Mezinárodnímu dni žen. „Je to jeden z pozůstatků minulosti, který mám rád. Vždyť každý důvod k tomu, abychom ženám, maminkám, tetám, sestrám či dcerám darovali květinu, je dobrý – tak proč ne právě k mezinárodnímu dni,“ říká s úsměvem Svoboda.

Všechny dámy se na něj už těší, jak si u kávy a něčeho sladkého s ním popovídají, co je ve městě nového a co se chystá. Příjemné odpoledne zpestří také drobné vystoupení žáků jablonecké základní umělecké školy. „Děti jsou takovou symbolickou pozvánkou na program letošního Města plného tónů, jehož přípravy v těchto dnech finišují,“ informuje Pavel Svoboda.