Rušná pondělí jabloneckých strážníků

Agresivní opilec na konečné tramvaje. Kvůli agresivnímu opilci vyjeli městští strážníci v pondělí 15. dubna před druhou hodinou dopoledne do Tyršových sadů. Na konečné tramvaje se potuloval podnapilý muž, který bezdůvodně fyzicky napadal jiného muže. 

Agresivní opilec na konečné tramvaje

Kvůli agresivnímu opilci vyjeli městští strážníci v pondělí 15. dubna před druhou hodinou dopoledne do Tyršových sadů. Na konečné tramvaje se potuloval podnapilý muž, který bezdůvodně fyzicky napadal jiného muže. 
Strážníci zkušenými hmaty a chvaty muže zajistili a nasadili mu pouta. Pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, byl k dalšímu šetření předán hlídce Policie ČR, která na místo rovněž dorazila. 
 
Zmatená ztracená maminka
 
Zmatená stará paní přišla v pondělí 22. dubna večer na Městskou policii v Jablonci nad Nisou žádat strážníky o pomoc. Hovořila o tom, že se nemůže dostat od bytu a potřebuje proto zavolat synovi, na něhož nezná telefonní číslo. Nakonec se ukázalo, že paní telefon má napsaný na papírku v kapse a v bytě, kam tvrdila, že se nemůže dostat, už nebydlí. Strážníci kontaktovali syna a ten si maminku odvezl. Celá záležitost byla vyřešena během 30 minut. 
 
Pořezaný muž
 
Anonymní telefon, že v bytě v Řetízkové ulici jsou pořezaní lidé, obdrželi strážnici jablonecké městské policie v pondělí 22. dubna hodinu před půlnocí.  Na místo okamžitě vyjely dvě hlídky a operační středisko MP také informovalo Policii ČR. Strážníci i policisté v bytě skutečně našli pořezaného muže a také dvě osoby, které majitelka bytu nechala vykázat. Ke zraněnému muži strážníci přivolali záchranku a celou věc si k dalšímu šetření převzala Policie ČR.