V Liberci proběhne další ročník soutěže služebních psů

Městská policie Liberec a Kynologický klub Liberec-Pavlovice pořádají ve spolupráci s výrobcem krmiv Proplan, Veterinární základnou Armády ČR Chotyně, Vazební věznicí Liberec a Věznicí Rýnovice v sobotu 7. května 2011 od 9,00 hod. v areálu kynologického klubu, Liberec 12, ul. Na Mlýnku (za OC Kaufland) 6. ročník soutěže služebních psů O POHÁR MĚSTSKÉ POLICIE LIBEREC.

Jedná se o obranářskou soutěž pro příslušníky všech ozbrojených složek, ale i členy kynologických klubů, která má za úkol prověřit připravenost služebních psů do služby. Všechny cviky jsou připraveny tak, aby simulovaly situaci, se kterou se psovod a jeho služební pes mohou setkat v praxi při zákroku proti pachateli.

Loňského ročníku se zúčastnilo přes 40 soutěžících z celé České republiky a ze všech ozbrojených složek a prvenství bude letos obhajovat právě liberecký strážník Jiří Kolář a jeho belgický ovčák Cash Vědusk.

Pořadatelé zvou k návštěvě této akce všechny milovníky psů a příznivce kynologie, neboť budou mít jedinečnou možnost být přítomni všem prováděným disciplínám (své pejsky z veterinárních důvodů ale ponechte tentokrát doma).

Informace na www.kkpavlovice.cz nebo www.mpliberec.cz.