Vychutnejte si kvalitní jídla od Pořádně ve sklenici

Kvalitní české maso, poctivé ingredience a rodinné recepty sahající až do doby první republiky - to je rodinná značka Pořádně ve sklenici, která spojuje řeznické umění a tradiční kuchařinu. Vzniklá jídla zavařují do sklenic, abyste si je mohli vychutnat kdykoliv, když právě nemáte čas nebo náladu vařit.

Co všechny pokrmy od Pořádně ve sklenici spojuje? Především poctivá práce, kvalitní suroviny a zachování tradičních výrobních postupů. Ochutnat můžete třeba českou svíčkovou, která je připravena z hovězího vrchního šálu, zahuštěna jen zeleninou a smetanou a dochucena kořením. Ve svíčkové nenajdete žádné konzervanty a umělá dochucovadla a co víc – je bezlepková.

Milovníci českých omáček určitě ocení i koprovku, která chutná jako od maminky. Je připravená ze zadního hovězího, české smetany a dochucena čerstvým koprem. Dopřát si ji můžete s houskovým knedlíkem nebo bramborem.

Pokud jste spíš gulášoví, pak byste měli ochutnat některý z výborných gulášů. Co třeba hovězí z vyzrálé kližky, který získal ocenění Regionální potravina? Anebo trocha retro vlny a vzpomínek na kempování, které vám přinese buřtguláš s rajčaty a bramborami či libový segedínský guláš z oříšku z vepřové kýty.

Guláše, omáčky a další dobroty od Pořádně ve sklenici si můžete zakoupit spolu s dalším nákupem na Košík.cz.