WWW.MOJE-MIMI.CZ - kvalitní péče o matku a dítě

Dovážíme a prodáváme produkty zaměřené na zdravý životní styl a péči o matku a dítě.V naší nabídce najdete např. originální marseillské mýdlo, kojenecké láhve vyráběné ve francouzských Alpách, ale i českou přírodní kosmetiku vyvíjenou ve spolupráci s přednímí odborníky v péči o zdraví.

Originální marseillské mýdlo je našim dovozem číslo jedna

Ve Francii, zejména v Provence je to tradiční prací prostředek s vynikajícími vlastnostmi. Přímá aplikace marseillského mýdla spolehlivě odstraňuje skvrny.
V domácnosti je marseillské mýdlo oblíbené díky jeho mnohostrannosti. Používá se např. k čištění a dezinfekci podlahových ploch a k ošetřování přírodních materiálu, zejména dřeva.
Originální marseillské mýdlo neobsahuje žádné syntetické látky ani barviva. Vyrábí se pouze z olivového a palmového oleje.
Na rozdíl od syntetických pracích prášků a gelů má marseillské mýdlo pozitivní vliv na lidskou pokožku, zejména na tu dětskou. Zbytky marseillského mýdla ve vypraném prádle nejsou díky svému složení pro lidský organismus nebezpečné, nezpůsobují vyrážku ani alergii.

www.moje-mimi.cz