Do Rakouska dorazili s velkým optimismem. Jako by tým zase uvěřil, že může myslet na vítězství o něco pravidelněji. Jenže Ferrari veselé vyhlídky v Rakousku nenaplnilo. „Byl to pro nás opravdu těžký závod,“ uznal Lewis Hamilton.